تبلیغات رایگان در ارومیه
مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم

مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم

مرکز خرید سیتادیوم

مشخصات پروژه

مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه در شمال غربی ایران و در شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان‌غربی واقع شده است. این پروژه در زمینی با مساحت ۵۳۵۰۰ مترمربع با مساحت زیربنا کل ۱۱۹۸۸۴ مترمربع در ۲ فاز در حال ساخت است. فاز A به مساحت ۲۰۳۷۶ مترمربع و فاز B به مساحت ۹۹۵۰۸ مترمربع می باشد. این پروژه با درنظر گرفتن فضاهای متنوع متناسب با نیازهای تمامی اعضای خانواده در هر سنی درنظر گرفته شده است.

در طراحی پروژه سیتادیوم از تجارب معماران و طراحان بین‌المللی به نام از جمله شرکت معمار یونانی یاپ (YAP) بهره برده شده است همچنین تمامی نکات طراحی که موجبات تمایز یک مال از یک پاساژ را فراهم می آورد، در این طرح گنجانده شده است. همکاری چندجانبه شرکت مهندسی بازاریابی و فروش (دوان ایرانیان) و شرکت مشاوره فنی و مهندسی (گروه معماری یاپ) به همراه مشاور بومی پروژه و تیم اقتصادی کارفرما در قالب یک کارگروه مهندسی ارزش، امری بدیع در تاریخ صنعت ایران است.

این پروژه از لحاظ اقتصادی در دسته مراکز لوکس تجاری قرار گرفته و از همین‌ رو تمام فضاها متناسب با چنین سطحی از عملکرد خلق شده است. سطح نفوذ و عملکرد درنظر گرفته شده برای این پروژه، ملی است به نحوی که بتواند در تمامی سطوح شهری، منطقه‌ای و ملی نقش مهم و پررنگی ایفا نماید. درواقع هدف اصلی مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم تبدیل این پروژه به یک برند در حوزه مجتمع‌های تجاری است.

برخورداری از فضاهای مشاع گسترده، فضاهای جمعی، نورگیرهای وسیع، سیستم تهویه مناسب، سرویس‌های بهداشتی مدرن و با تعداد مناسب، پله‌برقی و آسانسورهای متعدد، پارکینگ‌های هوشمند، مسیریابی هوشمند در داخل مجتمع برخی از ویژگی‌های منحصربه فرد سیتادیوم ارومیه است.

مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم بخش‌های پوشاک کودک و بزرگسال، طلا و جواهر، لوازم منزل و دکوری، لوازم الکترونیک، مایحتاج روزانه خانواده، فضای بازی کودکان، کافه و رستوران را شامل می شود.

سیتادیوم به عنوان یک مرکز خرید مدرن تمرکز ویژه ای برروی مدیریت بهره برداری مراکز خرید دارد. کمیته مدیریت بهره برداری سیتادیوم ارومیه از ابتدای طراحی پروژه با در نظر گرفتن ملاحظات اجرایی در مجموعه، سعی در برنامه ریزی برای تامین نیازهای مراجعه کنندگان خود داشته است. نظارت گسترده در کنار بهره گیری از امکانات و تجهیزات هوشمند منجر به ایجاد رضایت خاطر صاحبان کسب و کار، راحتی، آسایش و القای حس ارزشمندی برای مشتریان خواهد شد. پس از راه اندازی سیتادیوم، مدیریت بهره برداری از طریق نظارت و مدیریت بر عملکرد برندها، مدیریت رویدادهای مختلف و حفظ نظم و امنیت با هدف ایجاد فضایی پویا و جذب مراجعه کنندگان، به رونق بیشتر با پایه های مستحکم تر خواهد پرداخت.

سیتادیوم ارومیه

آدرس دفتر اطلاع رسانی پروژه سیتادیوم ارومیه : ارومیه، خیابان سعدی۲، ​ پروژه تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه

ایمیل  info@citadium.ir

فستیوال نقاشی سیتادیوم

فستیوال گرافیتی سیتادیوم در قالب یک ورکشاپ گرافیتی و یک مسابقه برگزار می‌شود. در این برنامه هنرمندان سرشناس ارومیه ای از جمله جناب آقای رضا رحمانی حضور دارند و ورکشاپ تحت نظارت مستقیم و آموزش ایشان انجام می گیرد. در صورت تمایل به شرکت در این برنامه، مشخصات و رزومه خود را به شماره ۰۹۳۵۱۴۳۱۸۱۹ در واتس اپ ارسال نمایید.

برخی از برندهای فاز اول مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم عبارتند از:

  • هایپراستار
  • چرم درسا
  • چرم مشهد
  • میستریا
  • زمان و زیور
  • سیکو
  • گروه رفتاری
  • جین وست
  • فود هال
  • جین وست کیدز

 

تبلیغات اینترنتی در ارومیه